Wyjazd narciarsko – snowboardowy Austria Treffen

136509

 

 

 

 

 Wyjazd narciarsko-snowboardowy Austria – Treffen

Oferta przeznaczona dla młodzieży.

KARYNTIA:

Karyntia to kraj związkowy Austrii, najbardziej wysunięty na południe w masywie Wysokich Taurów. Położenie regionu w pobliżu Dolomitów Włoskich sprawia, że przez większość dni w sezonie zimowym jest słoneczna pogoda.

GERLITZEN ALPE to jeden z najbardziej znanych regionów Karyntii z przepięknymi widokami. Dzięki doskonałej infrastrukturze, bogatej sieci wyciągów i tras zjazdowych, stał się prawdziwym rajem dla amatorów nart snowboardu. Świetnie przygotowane, regularnie dośnieżane i nie zatłoczone trasy nadają się idealnie do bezpiecznego uprawiania białego szaleństwa.

Na miejscu : 1 kolejka gondolowa, 7 wyciągów krzesełkowych m.in. kanapa 8 osobowa, 7 wyciągów orczykowych, najdłuższy zjazd – ok. 5,5 km, różnica wzniesień ok. 1000 m, fun park dla snowboardzistów, przepustowość ok. 20000 os./godz. Struktura tras: 12 km łatwe, 19 km średnie, 4 km b. trudne. www.gerlitzen.com

gerlitzen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin:  14.01 – 21.01.2017

(pobyt od soboty do soboty) wyjazd 13.01 w godzinach popołudniowych, powrót 22.01. wcześnie rano

Cena : 1850 zł 

Świadczenia zawarte w cenie :

* przejazd autokarem z barkiem, DVD, klimatyzacją. Wyjazd z pozostałych miast ( Kraków, Katowice) zgodnie z rozkładem jazdy.

*7 noclegów w hotelu Sporthotelu Alpinum. Zakwaterowanie w 4, 5 i 6 osobowych pokojach. Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV-sat (także z polskimi programami), możliwe studia 3+3, 3+4 oraz jedno studio 5+5.

*wyżywienie: śniadania – bufet, obiadokolacje serwowane (woda i herbata w cenie), lunch pakiety na stok. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja drugiego dnia, ostatnim – śniadanie dziewiątego dnia imprezy.

*taksa klimatyczna

*zajęcia programowe

*opieka kierownika i kadry pedagogicznej – instruktorów narciarstwa i snowboardu, jeden instruktor max. na 15 uczestników

*ubezpieczenie KL, NNW z rozszerzeniem o amatorskie uprawianie sportów zimowych

Cena imprezy nie zawiera :

*kosztu 6-dniowego skipassu :

90 Euro – dzieci i młodzież szkolna do lat 15 (roczniki 2004-2002)

115 Euro – młodzież do lat 19 (roczniki 2001-1998)

197 Euro – dorośli

*skipassy płatne na zbiórce przed wyjazdem

*zwrotnej kaucji za skipass w wys. 5 EUR

Zakwaterowanie :

Sporthotel ALPINUM położony jest 16 km od granicy włoskiej, w miejscowości Treffen koło Villach, na stoku góry Gerlitzen na wys. 1500m. n.p.m. Do tego znanego w całej Europie centrum narciarskiego z hotelu jest tylko 150 m.

Do dyspozycji gości w hotelu : : sauna, mini kino, świetlica, salon kominkowy, restauracja, stół bilardowy, tenis stołowy, piłkarzyki, bar, dyskoteka, pomieszczenie do przechowywania nart. Bezpłatny Internet (WiFi) oraz kawiarenka internetowa.

Przy odpowiedniej temperaturze powietrza oświetlone lodowisko przy hotelu !!!

 

alpinum_2

alpinum_4

 

 

 

 

 

alpinum_1 alpinum_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program pobytu :

*zajęcia teoretyczne – zapoznanie z ogólnymi zasadami zachowania na stoku, przygotowanie sprzętu do bezpiecznej jazdy

*doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie pod opieka instruktorów w grupach o różnym stopniu zaawansowania (narty i snowboard)

*program apres ski (dyskoteki, karaoke, projekcja filmów, turnieje sportowe, gry i zabawy)

 

DSC_4285SAMSUNG CSC  DSC_4174DSC_4095

 

 

 

 

 

DSC_4167SAMSUNG CSCgerlitzen001 DSC_4033

 

 

 

 

 

 

Ważne informacje !

*koniecznie proszę zabrać ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty, sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy(serwisowany – nasmarowane ślizgi, naostrzone krawędzie, wyregulowane wiązania),gogle, kask ochronny – obowiązkowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania, mały plecak.

*każdy uczestnik może zabrać jedną torbę podróżną lub plecak, jedną parę nart/snowboardu i bagaż podręczny.

*zalecane jest posiadanie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego; informacje i możliwość złożenia wniosku online  https://ewnioski.pl/formularze/wniosek-o-karte-ekuz/informacje?gclid=CI35qdvwmLACFYXP3wodkVio5g

 

Monitoring Lublin